
Symposium: Bewegingsstoornissen en behandelbare oorzaken van cerebrale parese – NVFVG en NVFK

Praktische informatie
17 april | 10:00 – 16:00
In het kort
Cerebrale Parese (CP), is de meest voorkomende oorzaak van een afwijkende motorische ontwikkeling bij kinderen en komt bij ongeveer 2/1000 kinderen voor.
CP is een klinische diagnose waarvan de etiologie varieert, maar in de afgelopen jaren wordt het steeds duidelijker dat ook zeldzame genetische aandoeningen, waaronder behandelbare neurometabole aandoeningen, het beeld van CP kunnen geven. Om de kennis over deze behandelbare aandoeningen te vergroten, organiseren wij dit symposium met de focus dat het herkennen van bewegingsstoornissen kan leiden tot het ontdekken van behandelbare oorzaken van CP.
Informatie
Klik hier voor de flyer (opent in nieuw tabblad), alle informatie over het programma en sprekers (opent in nieuw tabblad).
Contactgegevens
Voor vragen over dit event kun je contact opnemen met de organisator PTC Therapeutics.