Ga naar de inhoud

De HUB: Terugblik & Nieuwe verrassingen – NVFK

Alweer een aantal jaar geleden spraken we met elkaar de missie uit om aan te haken bij de visie van het NOC*NSF: ‘de kinderen van Nederland horen in 2040 bij de gezondste van de wereld’. We voegden daaraan toe dat dit ook geldt voor kinderen met een chronische aandoening of beperking. Hét startpunt van een reis vol ontwikkelingen.  

Logo-ontwikkelplatform

Maar wat is daarvoor nodig?

Al snel hoorden we vanuit het werkveld: uniformiteit in nascholing is onmisbaar voor het borgen van de kwaliteit van ons handelen. 

Driekwart jaar geleden konden starten met het bouwen van ‘de HUB voor het kind in beweging’! Een kennisplatform voor professionals die werken met kinderen in beweging. Er werd hard gewerkt en op 4 oktober was het moment daar!

De HUB werd gelanceerd en is sindsdien toegankelijk voor iedereen via de HUB-website (opent in nieuw tabblad).
Je vindt er: 

  • Drie uitgewerkte thema’s bestaande uit e-learnings over diagnostiek, interventie en samenwerking,
  • E-learnings over thema’s: DCD, hypermobiliteit & Sportparticipatie,
  • Een volledige nascholingskalender,
  • Een overzicht van netwerken en kennisbanken. 

Inmiddels zijn er ruim 400 ingelogde bezoekers en al vele afnames van de e-learnings. Vol energie kijken we nu vooruit op de rest van de reis; wat mag je van de HUB verwachten in 2025?  

  • Veel nieuwe e-learnings,
  • Nieuwe thema’s, zoals het Sportende Kind,
  • Live-online Meet-the-expert sessies,
  • Koppeling naar live scholingsdagen,
  • En nog veel meer verrassingen … 

Ben je nieuwgierig? Kijk eens op de HUB-website (opent in nieuw tabblad) en meld je aan voor de nieuwsbrief! Tot snel!